„Sekundy do szczęścia”
Chcę kupić tę książkę z autografem

Cena książki: 30 zł
Koszt wysyłki 10 zł.

  Książka Roku 2016 (wg Czytelników portalu Planeta Kobiet)

  Zastanawiałaś się kiedyś, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w ważnym momencie podjęła inną decyzję? Gdyby losy inaczej się potoczyły? A gdybyś mogła spojrzeć na swoje alternatywne historie życia? Mam nadzieję, że byłabyś wdzięczna losowi za miejsce, w którym jesteś.

  Inaczej na to zapatruje się bohaterka książki Anety Zamojskiej „Sekundy do szczęścia”. 40-letnia Katarzyna wybierała przed laty pomiędzy trzema mężczyznami. Poznajemy ją w tym samym momencie życia, ale w jego ternatywnych wersjach: jaką żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem bohaterka jest tą samą Katarzyną, ale tak naprawdę zupełnie inną osobą. To niewiarygodne, jak mężczyzna może mieć wpływ na styl życia kobiety.

  Czterdziestolatka w każdej wersji uznaje, że wybrała źle i, już jako dojrzała kobieta, odszukuje swoje byłe miłości. Kto był jej przeznaczeniem? Czy możemy uciec przed własną „zapisaną kartą”? A może los wie, co jest dla nas dobre i tak kieruje naszymi drogami, żebyśmy docenili siebie?

  Losy Katarzyny, w jej alternatywnych „życiach” zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Ważne znaczenie odgrywają przyjaciółki ze studiów, z którymi po piętnastu latach ma spotkać się bohaterka. Jaki wpływ na jej szczęście ma wybór, którego dokonała przed laty? Czy sama siebie zaskoczy? Czy złamie swoje zasady i przekroczy granice?

  Wejdź w świat Katarzyny, w jego alternatywne wersje i daj się zaskoczyć tym, co niesie los.

  Opinie

  • „Inspirująca, mocna opowieść o tym jak jedna decyzja kobiety może zmienić całe jej życie. To opowieść o wyborach łatwych i trudnych, impulsywnych i przemyślanych. Ta książka zmusza do refleksji i przełamuje stereotypy o literaturze kobiecej.” Polecam.

   -- Renata Wrona, Coach ICF, Trenerka rozwoju osobistego, PR Managerka, właścicielka PRIME IMAGE.
  • „Elektryzująca. Mocna. Poruszająca. Każdy dokonuje wyborów, ale czy trafnych? Ja wybieram „Sekundy do szczęścia”, bo…każda Sekunda się liczy, a zegar tyka…”

   -- Przemysław Sasza Żejmo – artysta kabaretowy, konferansjer, kabaret „Jurki”.
  • „Marzenia są piękne. Cudownie, gdy się spełniają. A gdyby tak móc jeszcze raz wybrać? Chciałabyś móc jeszcze raz cofnąć czas?… i jeszcze raz?… i jeszcze raz? „Sekundy do szczęścia” pozwalają marzyć i to Ty podejmujesz decyzję. Każdej z Nas życzę dobrych życiowych wyborów.”

   -- Małgorzata Czyżycka, artystka kabaretowa, kabaret „Ciach”.
  • „Autorka tej książki postarała się o coś więcej. Zastosowała bowiem bardzo ciekawy zabieg, polegający na przedstawieniu trzech różnych wariantów życia głównej bohaterki. Jak się można domyślić, każdy z tych wariantów dotyczył życia z innym mężczyzną, tak z Michałem, Mirkiem, jak i Grzegorzem. Co więcej, każdy z nich pojawiał się w każdym z tych wariantów. Oj, działo się! Można by uznać to za przesadę, ale tak sobie myślę: czy nie takie właśnie jest życie?”

   -- Marta Murzyn, autorka bloga „Na Pięknej”
  • „Czytając „Sekundy do szczęścia” sama zaczynasz się zastanawiać czy w Twoim życiu już teraz jest tak jak to sobie wyobrażałaś kiedyś. Zadajesz sobie pytania co by było gdyby … Później patrzysz na śpiące obok Ciebie dziecko, na męża, którego czasami masz ochotę zdzielić w łeb patelnią i wiesz, że dobrze wybrałaś.”

   -- Sylwia Kamińska, autorka bloga „Matczysko”

  Sponsor wydania

  Główny patronat medialny

  Patroni medialni

  Zobacz też

  „Uśmiech J.”
  Książka

  „Uśmiech J.”

  Przypadek czy przeznaczenie? Co zrobisz, gdy twoje życie rozsypie się, zanim na dobre się zaczęło? Gdy puzzle rzeczywistości nie […]

  Dowiedz się więcej o książce

  Chcesz otrzymywać powiadomienia o nadchodzących szkoleniach? Zapisz się do newslettera