Szkolenie: Rozwojowa środa – on-line i pomagamy Hani
2020-04-29 18:00 - 2020-04-29 19:30

www.wsg.elk.pl

To szkolenie już się odbyło.

Aneta Zamojska – trener, coach, Wyższa Szkoła Gospodarki Ełk

zapraszają na Rozwojowe środy.

Przenosimy spotkania do internetu.

I pomagamy Hani.

Złościmy się, cieszymy, smucimy – okazujemy emocje na różny sposób. A czym one są? Skąd się biorą?
Czemu czasem albo często, wbrew zdrowemu rozsądkowi, przejmują nad nami kontrolę?

Czemu tak ważne są w obecnej sytuacji?

O tym porozmawiamy w czasie spotkania.

Spojrzysz na swoje emocje z innej perspektywy,

popracujesz z nimi, oswoisz.

Spotkanie on-line.

Zapisy na wsg.elk.pl.

Osoby, które się zapiszą, otrzymają link do spotkania.

Zachęcamy, by „biletem” była dobrowolna wpłata na rzecz Hani.

Otwórzmy nasze serca.

Informacje o wpłatach dla Hani tutaj:

https://www.siepomaga.pl/hania?fbclid=IwAR3TOjc_Q2f-VXQkJ6db1sLLWxZSb3JlW1R9Fm8XR7F7o4cZG1LBJ66lm8c

Prowadzenie:

Aneta Zamojska – nauczyciel akademicki, certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, coach, coach grupowy i zespołowy, konsultant MaxieDISC, autorka powieści: „Sekundy do szczęścia” (Książka Roku 2016), „Uśmiech J.” (Książka Wakacji 2018), Absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim, Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych oraz Doradztwo Zawodowe, uczestniczka wielu szkoleń u trenerów z Polski i zagranicy.
Ukończyła m.in. szkolenia w zakresie: Master in the Art of Pure Mind Coaching, Coachingu Kryzysowego, Practitioner in the Art of Pure Mind Coaching, Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego, Mistrzowską Szkołę Storytellingu Biznesowego, Mistrz Praktyk Programowania Neurolingwistycznego, Praktyk Programowania Neurolingwistycznego w Biznesie, Akademię Trenerów Biznesu, Trening Dramowy dla Trenerów, Agile Project Management.

Autorka projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych. Od 2011 szkoli skutecznie pracowników i kadry zarządzające firm i instytucji, młodzież, terapeutów. Przekazuje wiedzę i umiejętności wykorzystując wiedzę trenerską, coachingową, jak również techniki dramowe czy doświadczenie dziennikarskie. W procesie coachingu wspiera osoby indywidualne oraz firmy. Pracuje na uczelni, w sektorze biznesu, kultury oraz z indywidualnymi osobami.

Zapisy: http://wsg.elk.pl

29 kwietnia 2020, godz. 18.00 – 19.30

Trwające szkolenia

Raport MaxieDISC wraz z sesją objaśniającą

Czym jest MODEL DISC – style ludzkich zachowań

Model DISC zakłada, że istnieją 4 główne style zachowań ludzi, które można zmierzyć i zbadać. Każdy z nas ma dostęp i używa w swoim życiu najczęściej 2 lub 3 stylów DISC w różnym stopniu. Jako ludzie jesteśmy elastyczni i w różnych sytuacjach możemy sięgać po zasoby dostępnego nam stylu zachowania. Jednocześnie często mamy swój preferowany (przeważający) styl zachowania i reagowania w określonych sytuacjach. Znając swój styl zachowania i wiedząc jak to działa (rozpoznając style innych ludzi), można znacząco usprawnić swoją komunikację, zwiększyć efektywność, poprawić relacje.

Zapisz się

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nadchodzących szkoleniach? Zapisz się do newslettera