Warsztaty umiejętności coachingowych (stopień I)

Opis eventu

Szkoła Coachingu w Ełku!

Pytajcie o szczegóły, liczba miejsc ograniczona.

Zostań COACHEM - Zdobądź ATRAKCYJNY zawód!

Weź udział w warsztatach zgodnych ze standardami ICF.

Jesteś pracownikiem lub przedsiębiorcą? Skorzystaj z 80% dofinansowania!

Umiejętności coachingowe przydają się zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnej. Dzięki nim:

lepiej zrozumiesz innych ludzi

zaczniesz sprawniej zarządzać zespołem

nauczysz się projektować nowe procesy rozwojowe

zwiększysz swoją efektywność biznesową i osobistą

Zapytaj nas o szczegóły:

570 240 080

office@maxiedisc.com

lub skorzystaj z Messenger'a

Zapraszamy Cię na warsztaty, dzięki którym:

⇢ zdobędziesz podstawową wiedzę oraz umiejętności w obszarze coachingu,

⇢ poznasz najbardziej skuteczne techniki i narzędzia pracy wykorzystywane w coachingu,

⇢ będziesz miał możliwość przećwiczenia zdobytych umiejętności podczas pracy warsztatowej w grupach i treningu kompetencji

⇢ będziesz miał możliwość zaliczenia udziału w usłudze w poczet portfolio na ścieżce certyfikacyjnej International Coach Federation.

Szczegółowe informacje nt. programu tutaj: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=401461

Uczestnicy warsztatów otrzymają:

✔ Materiały szkoleniowe.

✔ Diagnozę behawioralną MaxieDISC obejmującą badanie stylów zachowań wraz z indywidualną sesją objaśniająco-rozwojową do wyniku diagnozy - realizowaną zdalnie, w indywidualnie ustalonych terminach.

✔ Możliwość zaliczenia usługi w poczet portfolio dla osób zainteresowanych certyfikacją International Coach Federation - w przypadku wzięcia udziału w Warsztatach umiejętności coachingowych stopień I oraz stopień II.

CENA

Standardowo koszt usługi wynosi 2 430,00 złotych netto + 23% VAT.

Jednak mamy dla Ciebie propozycję dofinansowania udziału w ramach Bazy Usług Rozwojowych nawet do 80% wartości usługi! Koszt to wówczas jedynie 486,00 zł

Zapytaj nas o szczegóły: 570 240 080

Warsztaty poprowadzi:

Aneta Zamojska

trener rozwoju osobistego, coach, coach grupowy i zespołowy, wykładowca akademicki, autorka. Od 2011 szkoli skutecznie pracowników i kadry zarządzające firm i instytucji. W procesie coachingu wspiera osoby indywidualne oraz firmy. Przekazuje wiedzę i umiejętności oraz pracuje z postawami wykorzystując wiedzę trenerską, coachingową, jak również techniki dramowe czy doświadczenie dziennikarskie. Pracuje na uczelni, w sektorze biznesu, kultury oraz z indywidualnymi osobami. Absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych, także Doradztwo zawodowe, uczestniczka wielu szkoleń z trenerami z Polski i zagranicy. Ukończyła m.in. szkolenia w zakresie: Master in the Art of Pure Mind Coaching, Coachingu Kryzysowego, Practitioner in the Art of Pure Mind Coaching, Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego, Mistrzowską Szkołę Storytellingu Biznesowego, Mistrz Praktyk NLP, Akademię Trenerów Biznesu.

Autorka wielu projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych, przez wiele lat pracowała jako dziennikarka, pracuje ze studentami. Prowadzi autorską audycję radiową „Mazurski Instytut Rozwoju”. Wspieranie ludzi w rozwoju i inspirowanie do zmian to jej pasja.

Kiedy i gdzie

31 sierpnia - 22 września
9.00 - 17.00
Ełk

Lokalizacja