Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską w Lublinie

Opis eventu

Spotkanie autorskie z Anetą Zamojską w Lublinie,

w Miejskiej Bibliotece Publicznej - filia nr 38.

„Uśmiech J.” Anety Zamojskiej

Przypadek czy przeznaczenie? Co zrobisz, gdy twoje życie rozsypie się, zanim na dobre się zaczęło? Gdy puzzle rzeczywistości nie pasują kształtem i wielkością do twoich oczekiwań i planów, a marzenia, które stanowiły sedno twoich działań, okazują się nierealne? Marta wkracza w dorosłość. Niespodziewana informacja przekreśla jej szanse na wymarzone życie. Dziewczyna rezygnuje z marzeń i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości, urządzić swoje miejsce w świecie. Do czasu. Woda, która od pierwszych stron wpisuje się w historię każdego z bohaterów książki, od lat wyznaczając bieg ich życia i decydując o układzie sił, jest żywiołem, który niszczy, zabiera, karze, ale i przynosi nadzieję i nowe perspektywy. Malowniczość opisów, dynamiczna narracja i zwroty akcji to wyznaczniki „Uśmiechu J.”. Książka zostawia czytelnika z pytaniami o granice ingerencji w czyjeś życie i zmusza do buntu przeciwko bezradności, beznadziei i bezwolnej zgodzie na to, co przynosi los.

Recenzje:

Dla tej książki warto odłożyć smartfon i razem z jej bohaterką poczuć trochę prawdziwych emocji i poznać trochę prawdziwego życia. Polecam.

Jacek Kawalec

aktor

Dla mnie, reżyserki filmów dokumentalnych, „Uśmiech J.” składa się nie ze słów, lecz z obrazów. W trakcie czytania miałam wrażenie, że oglądam film. Z wciągającą fabułą, wyrazistymi bohaterami i nagłymi zwrotami akcji.

Beata Hyży-Czołpińska

scenarzystka, reżyserka filmów dokumentalnych

„Uśmiech J.” to powieść o miłości, tęsknocie i cierpieniu. Polecam wszystkim! Czyta się jednym tchem, zapada w sercu i pamięci.

Małgorzata Rokicka- Szymańska

starszy kustosz Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku,

kierownik Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego

Aneta Zamojska

Trenerka rozwoju osobistego, coach, wykładowca akademicki. Po ukończeniu filologii polskiej przez trzynaście lat pracowała jako dziennikarka prasowa i telewizyjna. Obecnie jako trenerka rozwoju osobistego i coach efektywnie wspiera ludzi i organizacje w procesie zmian. I czerpie z tego radość. Spotkania autorskie stały się jej kolejną pasją – rozmowy o wartościach, sensie życia i celach motywują i nieustannie dostarczają inspiracji. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki cudownych dzieci. Kocha odkrywcze wycieczki rowerowe, swoje Mazury, Biebrzę i pozytywnych ludzi, udziela się charytatywnie.

Pierwsza powieść Anety Zamojskiej „Sekundy do szczęścia” otrzymała tytuł „Książki Roku 2016”.

anetazamojska.pl

Facebook/Aneta Zamojska Trener Coach

Spotkanie autorskie godz. 17.00

Filia nr 38 MBP

ul. Relaksowa 25

Lublin

Wstęp wolny

Kiedy i gdzie

9 marca 2018
17.00 - 18.30
Lublin, ul. Relaksowa 25, Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej

Lokalizacja