Rozwojowe środy: Coachingowe koło życia

Opis eventu

Aneta Zamojska - trener, coach, Wyższa Szkoła Gospodarki Ełk

Partner Karmelek

zapraszają na

Rozwojowe środy

(zazwyczaj będzie to ostatnia środa miesiąca, w godz. 18.00 – 20.00)

Co powiesz na jedno południe w miesiącu poświęcone sobie?

W gronie życzliwych osób, przy kawie i słodkiej przekąsce?

Po południu, w trakcie którego zgłębisz wiedzę na temat funkcjonowania człowieka, poznasz swoje mocne strony, zatrzymasz się na chwilę, zajmiesz się tym, co ważne – czyli swoim rozwojem osobistym.

30 października, godz. 18.00 – 20.00

Miejsce: WSG ul. 11 listopada 24

W każdym miesiącu inne zagadnienie.

Temat październikowego spotkania: Coachingowe koło życia.

Przyjrzysz się „kawałkom tortu”, z jakich składa się Twoje życie, zobaczysz, z jakich obszarów jesteś zadowolona, a nad którymi chciałabyś/chciałbyś popracować. Takie spojrzenie może zmienić Twoją perspektywę i wyjaśnić nurtujące pytania.

Prowadzenie:

Aneta Zamojska - nauczyciel akademicki, certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, coach, coach grupowy i zespołowy, konsultant MaxieDISC, autorka powieści: „Sekundy do szczęścia” (Książka Roku 2016), „Uśmiech J.” (Książka Wakacji 2018).

Absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim, Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych oraz Doradztwo Zawodowe, uczestniczka wielu szkoleń u trenerów z Polski i zagranicy.

Ukończyła m. in. szkolenia w zakresie: Master in the Art of Pure Mind Coaching, Coachingu Kryzysowego, Practitioner in the Art of Pure Mind Coaching, Szkołę Coachingu Grupowego i Zespołowego, Mistrzowską Szkołę Storytellingu Biznesowego, Mistrz Praktyk Programowania Neurolingwistycznego, Praktyk Programowania Neurolingwistycznego w Biznesie, Akademię Trenerów Biznesu, Trening Dramowy dla Trenerów, Agile Project Management.

Autorka projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych. Od 2011 szkoli skutecznie pracowników i kadry zarządzające firm i instytucji, młodzież, terapeutów. Przekazuje wiedzę i umiejętności wykorzystując wiedzę trenerską, coachingową, jak również techniki dramowe czy doświadczenie dziennikarskie. W procesie coachingu wspiera osoby indywidualne oraz firmy. Pracuje na uczelni, w sektorze biznesu, kultury oraz z indywidualnymi osobami.

Zapisy: http://wsg.elk.pl

Wstęp: 30 zł

Liczba miejsc ograniczona.

Zakończ każdy miesiąc w dojrzałym stylu.

Kto się nie rozwija, ten się cofa.

Słodkości dostarcza Karmelek.

Kiedy i gdzie

30 października 2019
18.00 - 20.00
30,00 zł
Wyższa Szkoła Gospodarki, Ełk, ul. 11 listopada 24

Lokalizacja