Obsługa klienta, skuteczne techniki sprzedaży – szkolenie

Opis eventu

Wychodząc na przeciw potrzebom ciągłego podwyższania standardów obsługi klienta w celu zwiększania konkurencyjności firm na rynku sprzedaży Zakład Doskonalenia Zawodowego w B - stoku z/s w Ełku przy współpracy merytorycznej z Anetą Zamojską organizuje szkolenie z zakresu obsługi klienta pt. "Osługa klienta - skuteczne techniki sprzedaży".

Wychodząc na przeciw potrzebom ciągłego podwyższania standardów obsługi klienta w celu zwiększania konkurencyjności firm na rynku sprzedaży Zakład Doskonalenia Zawodowego w B - stoku z/s w Ełku przy współpracy merytorycznej z Anetą Zamojską organizuje szkolenie z zakresu obsługi klienta pt. "Obsługa klienta - skuteczne techniki sprzedaży".

Szkolenie adresowane jest do pracowników działu: sprzedaży, handlu oraz obsługi klienta; przedstawicieli handlowych; doradców klienta; koordynatorów sprzedaży; kadry kierowniczej; specjalistów biorących udział w negocjacjach oraz osób planujących swoją karierę w sprzedaży. Celem szkolenia jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie konstruowania schematu zachowań sprzedażowych i ich adaptowania do konkretnej sytuacji handlowej.

Program szkolenia:

Lingwistyka - odpowiednie budowanie komunikatów

Budowanie relacji z klientem

Rola komunikacji niewerbalnej w sprzedaży

Aktywne słuchanie

Rozpoznanie potrzeb klienta

Radzenie z obiekcjami klienta

Skuteczne pytania

Termin szkolenia:

22.05 - 23.05.2018

Miejsce szkolenia: ZDZ w B- stoku, Ośrodek Kształcenia w Ełku, 19-300 Ełk, ul. Armii Krajowej 43

Dla zainteresowanych firm istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia zamkniętego w dogodnym terminie.

Czas trwania: 16-:00-19:00

Kontakt:

tel. 87 60 26 10,

e-mail: elk@zdz.bialystok.pl

Koszt: 250,00 zł

Aneta Zamojska, coach, NLP Master Practitioner, certyfikowany trener rozwoju osobistego i trener biznesu, autorka dwóch książek; z wykształcenia polonistka, absolwentka studiów podyplomowych: Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Audytu Wewnętrznego i Audytu Funduszy Unijnych, uczestniczka wielu szkoleń z trenerami z Polski i zagranicy; autorka wielu projektów kulturalnych, edukacyjnych i szkoleniowych; przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Wspieranie ludzi w rozwoju i inspirowanie do zmian to jej pasja.

Kiedy i gdzie

22 -23 maja 2018
16.00-19.00
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Ełku, ul. Armii Krajowej 43

Lokalizacja