OPINIE KLIENTÓW

Wysoki profesjonalizm, bardzo przyjazny styl komunikacji oraz bogata wiedza poparta licznymi przykładami. Brak elementów wywołujących negatywny stres, budowanie pozytywnych relacji z uczestnikami grupy. Umiejętności ćwiczone podczas warsztatów mogłam skutecznie wykorzystać w pracy zawodowej.
Warsztaty prowadzone były w sposób dynamiczny, tak że nie odczuwało się upływającego czasu.
Gorąco polecam skorzystanie z oferty szkoleń prowadzonych przez p. Anetę Zamojską.
Agnieszka, uczestniczka warsztatów „Zarządzanie zespołem”

Byłem na jednym ze szkoleń prowadzonych przez Anetę.
Zazwyczaj podchodzę do tego typu szkoleń sceptycznie – czego można MNIE jeszcze nauczyć. Co ten trener wie, potrafi przecież część rzeczy pomoże mi znaleźć wujek GOOGLE. Moje doświadczenia z poprzednich szkoleń (oczywiście nie prowadzonych przez Anetę) nie były zbyt dobre – trener niezaangażowany, nie potrafił sobie ze mną poradzić (z moim charakterem, temperamentem tudzież wiedzą), czasami nawet z całą grupą.
Ale….
Pewnego pięknego dnia pojechałem na szkolenie prowadzone przez Anetę. Podejście moje jak zwykle – sceptyczne (tym bardziej, że szkolenie wyszukała koleżanka z firmy, a ja nie byłem do niego przekonany).
A tu przeżyłem prawdziwy szok.
Jako pierwszemu trenerowi (trenerce?) udało się Anecie zaangażować mnie w zajęcia, więc po pierwsze nie siedziałem biernie, nawet nie przeszkadzałem, mało tego wykazywałem aktywność i zaangażowanie. Jako introwertykowi trudno jest mi się otwierać przed obcymi osobami, poza tym lubię porządek oraz przejmować przywództwo. Anecie, dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, w trakcie szkolenia udało się nade mną zapanować i zaangażować w szkolenie (wykorzystując moją wiedzę i  umiejętności).
Z pewnością dla niej to było niecodzienne wyzwanie, z którym poradziła sobie koncertowo.
Mega zaangażowanie, wiedza i umiejętności Anety zaowocowały wg mnie bardzo dobrym szkoleniem. Ciężko jest mi pisać o odczuciach grupy – ale wszyscy byli kontenci. Dla mnie to było pierwsze szkolenie, z którego wyszedłem zadowolony. Mało tego, praktycznie od razu, zacząłem wdrażać w życiu codziennym – zarówno w pracy jak i poza nią – nowe umiejętności.
Oby było więcej takich trenerów jak Aneta!!!!!!!!
Z pewnością spotkamy się jeszcze na jakichś szkoleniach.
Romuald, uczestnik szkolenia „Procesy grupowe i facylitacja”

Od czasu pierwszego uczestnictwa w treningu prowadzonym przez Anetę, wsiąkłam. Zobaczyłam jak bardzo prawidła NLP podane przez osobę, która z zamiłowaniem i pasją wprowadza w tajniki – mogą pochłonąć nas na długi czas. Warsztaty trwające kilka godzin upływają w atmosferze tak przyjaznej od pierwszych chwil, że ma się wrażenie, iż spotykasz dawno niewidzianych znajomych. Aneta przede wszystkim mówi wprost „NLP TO NIE CZARY MARY – TO FAKTY”.
Czym dla mnie było owe pierwsze szkolenie z Anetą w roli trenera?
Jest masa powodów, dla których pierwsze szkolenie było dla mnie ogromnym przeżyciem, z których wymienię trzy najważniejsze: pierwsze – Aneta w roli trenera !!!, drugie – praca z umysłem oraz trzeci – aspekt poznawczy.
Aneta jest pełną ciepła, dobrego nastroju i otwartą kobietą. Jest życzliwa wszystkim. NLP wjej ujęciu jest fantastyczne, a nie „fantazyjne”. Mówi tak zajmująco, że kiedy dochodzi 15.00 i czas kończyć warsztaty, czuje się niedosyt.
Grupom, tworzonym na potrzeby warsztatu, niejednokrotnie trudno jest się rozejść. Jej monolog jest pełen świetnie (i niesamowitym głosem 😉 ) opowiedzianych historii, które trafiają w sedno.
Skupia te cechy, które czynią kogoś wyjątkowym nauczycielem: znajomość tematu, znajomość faktów, troska o każdego uczestnika, do tego ma znakomite poczucie humoru. Wymieniać dalej? Chyba nie będę, by nie wyszło, patetycznie. Dzięki Niej, praca z podświadomością i świadomością, to najfantastyczniejszy element szkolenia. Nie zdawałam sobie sprawy, że można pracować, aż tak precyzyjnie, z własnym umysłem dla moich celów na zasadzie programowania go.
Jak to określiła Aneta – instalowania aplikacji o różnej użyteczności. Spektrum tych aplikacji i ich zastosowań na łamach kolejnych dni po warsztatach, jest bardzo szerokie. NLP to podroż, która zmierza do pewnego kresu. Uczestnicząc w szkoleniu wybierasz się w pewną drogę od marzenia, do marzenia. A później zdobyte umiejętności nadbudowują się dzień po dniu, cel po celu 🙂

Elżbieta, uczestniczka warsztatów „Intensywny wstęp do NLP”, „Metody coachingowe w samorozwoju”, „Psychologia osiągania celów”.